Елементи живлення

Дізнатися ціну

Компанія Rayovac виробляє найпотужніші в світі батарейки для слухових апаратів. Останнє технічне досягнення - потужні батарейки Rayovac Extra Mercury free - високоефективна безртутна батарейка. Це найдовговічніша батарейка для слухового апарату, яка не містить ртуті! Найбільш популярні, на сьогоднішній день, батареї до слухових апаратів, це повітряно-цинкові. Дані батареї працюють завдяки своїй унікальній конструкції, яка конденсує кисень з навколишнього середовища всередині себе. Завдяки цьому, енергія, яка конденсується всередині батареї, дозволяє їй працювати в кілька разів довше, ніж батареї лужні або іонно-літієві .

З повітряно-цинкової батареєю, Ви можете очікувати від апарату більш чистого звучання, нормальної (стабільної) роботи всіх його систем, і значно більш довгого періоду роботи самої батареї.

Однак головна перевага даного типу батарей є те, що вони не течуть, як скажімо, лужні батареї. Коли Ви знімаєте з батареї захисну плівку, батарея починає працювати. Цинк вступає в реакцію з киснем і в результаті даної хімічної реакції виходить з'єднання - цінкооксід Результатом цієї реакції є звільнення енергії, яка живить Ваш слуховий апарат. Оскільки дана реакція потребує часу, не можна використовувати батарею відразу після того, як знята наклейка. Необхідно витримати паузу в декілька хвилин.


Як вставити батарейку в слуховий апарат?

  • візьміть блістер та витягніть з нього одну батарейку;
  • зніміть захисну плівку;
  • покладіть батарейку на рівну поверхню стороною «+» (стороною, з якої зняли плівку) догори;
  • чекайте 7-10 хвилин, для того щоб пройшла повна реакція цинку з повітрям;
  • Візьміть батарейку і вставте її в слуховий апарат (згідно інструкції з експлуатації слухового апарату);
  • закрийте батарейний відсік.

Навіщо батарейці наклейка?

Повітряно - цинкові батареї використовують атмосферний кисень, для активації і генерації енергії. Наклейка захищає батарею від передчасної активації. У зв'язку з цим необхідно забезпечувати надійне зберігання запасу батарей, якими ви даний момент не користуєтеся.

Типорозмір батареї Колір наклейки Апарат, в якому використовується даний тип батареї Зовнішній вигляд батареї
№ 10ЖовтийВнутрішньоканальні (з позначкою CIC або мікро CIC)
№ 312КоричневийВнутрішньовушні (з позначкою ІТС), завушні BTE в міні корпусі
№ 13Помаранчевий (червоний)Завушні (апарати слабкої та средньої потужності, деякі потужні моделі)
№ 675СинійЗавушні(суперпотужні)

Термін служби батареї залежить від декількох факторів:

  • який тип батареї використовується;
  • яке посилення розвиває Ваш слуховий апарат.

Чим батарея більше, тим вона потужніша. Для батарей №10 термін служби приблизно складає від 7 до 12 днів. Для батарей № 312 термін служби складає приблизно до 12-14 днів. Для батарей №13 та № 675 термін служби складає приблизно від 14 до 30 днів.

Однак Ви повинні враховувати, що в той момент, коли знята захисна плівка з батареї, батарея починає працювати. Це відбувається навіть тоді, коли батарея не вставлена в слуховий апарат. Ось чому необхідно стежити за правилами зберігання запасних батарей.


Акумулятори

Також, для Ваших слухових апаратів є акумулятори зі своїм зарядним пристроєм, Ви зможете придбати їх в нашому Центрі.


Акумулятор розрахований приблизно на 300 циклів зарядки (1 рік).

Для заряду акумулятора використовується зручний портативний зарядний пристрій з відсіком для заряду / зберігання акумуляторів.


Зарядний пристрій для акумуляторів – це економічний варіант живлення для слухових апаратів.

  • Цикл повної зарядки 15 годин.
  • Рекомендуємо одночасно заряджати відразу 2 акумулятори для економії часу.
  • Індикатор заряду буде сповіщати Вас про стан акумуляторів.

У разі виникнення будь-яких питань, пов'язаних з використанням батарей, звертайтеся в місце їх придбання, або до фахівця, який підібрав Вам слуховий апарат.

Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber
//